Gdzie?

Obozy Żeglarskie odbywają się w Pucku i Giżycku

Dla kogo?

Dla początkujących i zaawansowanych w wieku 8-17 lat

Jak się zgłosić?

To proste! Kliknij w formularz poniżej i go wypełnij!

Cena obozu zawiera:

Kurs Żeglarski

Wycieczki

Zakwaterowanie

Wyżywienie

Transport z Warszawy

Opiekę instruktorów

Ubezpieczenie

Gadżet pamiątkowy

Terminy obozów 2023:

Turnus I: 25 czerwca – 9 lipca Puck 4100 zł

Turnus II: 21 – 30 lipca Puck 2650 zł

Turnus III: 6 – 12 sierpnia Puck 2200 zł

Turnus IV: 20 – 27 sierpnia  Giżycko 2200 zł

Atrakcje podczas obozu:

 Żeglowanie na Optimiście

 Windsurfing

SUPy

 Zajęcia Sportowe

 Wycieczki

 Przejażdżki RIBem

Obozy żeglarskie są doskonałym sposobem na miłe spędzanie wolnego czasu, na odpoczynek wakacyjny oraz naukę żeglowania, czyli łączenie przyjemnego z pożytecznym. Organizowane są w Giżycku oraz Pucku, adresowane do dzieci i młodzieży w wieku 8-15 lat. Oferowany są w opcji dla początkujących oraz zaawansowanych żeglarzy przez całe lato, od 27 czerwca do 28 sierpnia. Wyjątkowa jakość takich obozów jest ich atutem oraz wyjątkowo ważną kwestią. Dzieci mogą spędzić czas bardzo twórczo, interesująco, z rówieśnikami oraz pod opieką profesjonalnego instruktora żeglarskiego oraz kadry wychowawców mającej odpowiednie uprawnienia.

Obóz żeglarski 2023

W cenie obozu żeglarskiego zawartych jest wiele elementów: kurs żeglarski, wycieczki, zakwaterowanie, wyżywienie. Uczestnicy kursu są przewożeni z Warszawy na miejsce kursu, otrzymują całodzienne smaczne wyżywienie (śniadania, obiady oraz kolacje), opiekę instruktorów, ubezpieczenie oraz gadżet pamiątkowy. Nauka połączona jest z rozrywką oraz daje sposób spędzania wolnego czasu w sposób miły, twórczy i naprawdę przyjemny. Coraz więcej osób docenia takie możliwości oraz bardzo chętnie z nich korzysta. Rodzice zapisują dzieci na obozy żeglarskie, mając nadzieję, że zdobędą tam umiejętności, nawiążą przyjaźnie, wypoczną. Profesjonalna organizacja takich kursów jest ich atutem,  a klienci bardzo chętnie wracają do firmy i zamawiają taki kurs dla jednego dziecka lub większej grupy maluchów.

Jak spędzają czas uczestnicy obozów żeglarskich?

Dzieci żeglują na Optimiście, mogą ćwiczyć windsurfing, brać udział w zajęciach sportowych oraz wycieczkach. Uczestnicy obozów zakwaterowani są w czystym i estetycznym budynku, w kilkuosobowych pokojach z łazienkami. Wysoka jakość jest gwarantowana, a profesjonalna kadra nauczycielska dba o dzieci, zapewniając im wysoką jakość zajęć dydaktycznych oraz odpowiednią opiekę. Warto zapisać dziecko na taki obóz, żeby nie spędzało czasu w domu, ale poznało inne dzieci, rozwijało swoje umiejętności społeczne oraz cieszyły się pięknym miejscem i możliwością spędzania wolnego czasu.