Jakub Rosłoń

Trener żeglarstwa regatowego i przygotowania motorycznego, Instruktor narciarstwa i sędzia  PZŻ. Zdobywca wielu medali Mistrzostw Polski i Pucharów Europy w klasie Laser. Członek kadry narodowej podczas przygotowań do Igrzysk Olimpijskich Rio 2016. Może pochwalić się zdobyciem kilkunastu medali Mistrzostw Polski w klasie Laser. Przez całą swoją karierę zajmował wysokie pozycje startując w Mistrzostwach Świata i Europy, Pucharach Europy oraz Eurosafie. Trenował wspólnie z polskimi Olimpijczykami. Na swoim koncie trenerskim ma już kilka medali Mistrzostw Polski. Ostatnio pokazał, że nadal potrafi ścigać się na Laserze wygrywają wyścig trenerów.

IMG_0078
IMG_0079
Emil Sawicki

Instruktor żeglarstwa i narciarstwa, sędzia Polskiego Związku Żeglarskiego i instruktor sportu programu Energa Sailing. Mistrz świata juniorskiej klasy Kadet. Trener grupy najmłodszych zawodników w naszym klubie.

Beata Rosłoń

Instruktor sportu. Nauczyciel wychowania fizycznego o specjalizacji trener przygotowania motorycznego. Jej wieloletnie doświadczenie świetnie sprawdza się z najnowszymi formami prowadzenia treningów.

IMG_0074
image0 (1)
Borys Surowiec

Trener Borys to nasz kolejny trener zakręcony na punkcie żeglarstwa. Nauczyciel żeglowania PZŻ, sternik morski, który w wolnym czasie wymiata na kitesurfingu.