Jakub Rosłoń

Trener żeglarstwa regatowego i przygotowania motorycznego, Instruktor narciarstwa i sędzia  PZŻ. Zdobywca wielu medali Mistrzostw Polski i Pucharów Europy w klasie Laser. Członek kadry narodowej podczas przygotowań do Igrzysk Olimpijskich Rio 2016. Może pochwalić się zdobyciem kilkunastu medali Mistrzostw Polski w klasie Laser. Przez całą swoją karierę zajmował wysokie pozycje startując w Mistrzostwach Świata i Europy, Pucharach Europy oraz Eurosafie. Trenował wspólnie z polskimi Olimpijczykami. Na swoim koncie trenerskim ma już kilka medali Mistrzostw Polski. Ostatnio pokazał, że nadal potrafi ścigać się na Laserze wygrywają wyścig trenerów.

IMG_0078
IMG_0079
Emil Sawicki

Instruktor żeglarstwa i narciarstwa, sędzia Polskiego Związku Żeglarskiego i instruktor sportu programu Energa Sailing. Mistrz świata juniorskiej klasy Kadet. Trener grupy najmłodszych zawodników w naszym klubie.

Mikołaj Lahn

Przygodę z żeglarstwem zaczął jako Optimiściarz na jeziorze Charzykowskim. Po przejściu na klasę Laser zdobywał wiele medali Mistrzostw Polski. Reprezentował Polskę na Mistrzostwach Świata ISAF. Kontynuował swoją karierę jako jeden z najlepszych juniorów na świecie w klasie Finn. Na swoim koncie ma dużo medali Mistrzostw Polski juniorów i seniorów w klasie  Finn.  Członek kadry narodowej seniorów w klasie Finn. Jako trener nadal pokazuje, że jest świetnym żeglarzem zdobywając w tym roku srebrny medal Mistrzostw Polski Seniorów na Finnie. Trener klas jednoosobowych w Sindbad Sailing.

72348482_407128486662716_4261204171539087360_n
IMG_0074
Beata Rosłoń

Instruktor sportu. Nauczyciel wychowania fizycznego o specjalizacji trener przygotowania motorycznego. Jej wieloletnie doświadczenie świetnie sprawdza się z najnowszymi formami prowadzenia treningów.